Kış Bahçesi

Evinizde daha keyifli vakit geçirmek için en uygun kış bahçesi kullanımına ne dersiniz? Yaz aylarında bahçenizde ve balkonunuzda rahatlıkla vakit geçirebilirsiniz. Fakat soğuk ve yağmurlu günlerde bahçe ve balkon kullanımı pek mümkün olmuyor.

Kış Bahçesi

Kış bahçeleri ile soğuk ve yağmurlu günlerde dışarıda yapabileceğiniz aktiviteler kısıtlı olurken evinizde keyifli vakit geçirmek için bu tasarımdan faydalanabilirsiniz. Kış bahçenizde bitkilerinizi yetiştirebileceğiniz gibi kitap okuyabilir ya da sevdiklerinizle kahvaltı yapabilirsiniz. İstediğiniz gibi tasarlayacağınız ve düzenleyeceğiniz bahçenizde vaktinizi değerlendirerek eğlenceli ve verimli zaman geçirebilirsiniz.

en iyi kış bahçesi
kış bahçesi

Kış Bahçesi Modelleri

İnsanlar bir süreliğine evlerinden kopuk bir hayata adım atmış olsa da artık evlerini daha kullanışlı bir hale getirmeye çalışıyorlar. Kullanabilecekleri eşyalar ve ruha hitap eden dekorasyon ile yeni yaşam alanları oluşturan insanlar, kış bahçesi tasarımı ve imalatında da aynı ilgi ve alakayı gösteriyor. Hayalinizdeki kış bahçesine kavuşmak için iyi bir araştırma sonucu Zara Metal gibi alanında profesyonel bir firma ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Çünkü tasarım ve imalatta yaşanacak ufak bir hata sizin için birçok olumsuzluğa sebep olabilir. Zara Metal ailesi olarak yılların bilgi ve birikimine sahip bir ekibiz. Kullandığımız teknolojik ürünler sayesinde sizin için en uygun tasarımı gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına doğru, güvenilir ve kullanışlı çözümler sunmak adına birkaç maddeyi daima göz önünde bulunduruyoruz.

  • Müşteri odaklı çalışmalar
  • Özel tasarım 
  • Doğru ve kaliteli malzeme

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına tasarımlarımızı müşteri istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. İstenilen ölçülere göre ayarladığımız malzemelerimizin kaliteli olması sayesinde şık tasarıma sahip ve kullanışlı kış bahçesi hizmeti veriyoruz. Yapılan çalışmalarda kullanışlı ve kaliteli malzeme kullanımı oldukça önemli. Eğer tercih edeceğiniz firma doğru malzemelerle çalışmalarını gerçekleştirmiyorsa size kullanışlı bir alan hazırlayamaz. Firmamızın vermiş olduğu hizmette kullanılan malzemeler sayesinde bahçenizi rüzgardan ve yağmurdan koruyabilirsiniz. Özel tasarım bahçelerimizin imalatında kullanılan metal ve cam rüzgardan etkilenmez, içeriye su sızıntısının olmasını engeller, ısı yalıtımı yapar. Böylelikle soğuk ve yağmurlu günlerden etkilenmeden bahçenizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

En Uygun Kış Bahçesi Modelleri

  • Hayalinizdeki kış bahçesi için Zara Metal ile çalışmanız size birçok avantaj sunacaktır. Bu avantajların başında kısa sürede çalışmanın sonlanması ve uygun fiyatlarla sizlere sunulması yer almaktadır. Ekibimiz, vereceği hizmeti gerçekleştirirken sizlerle iletişim halinde hareket etmektedir. Kısa sürede tamamladığımız çalışmalarımız sayesinde bahçenizi dilediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. Vermiş olduğumuz bu hizmet ise sektördeki çoğu firmaya göre daha uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor. Gerçekleştirdiğimiz tasarımın başarısı ve kullandığımız malzemelerin kalitesi ile sonuçta hayalinizdeki bahçeyi sizlere sunuyoruz. Zara Metal ailesi olarak tasarımını ve imalatını gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızın kurulumunu da özenle yapıyoruz. İlerleyen zamanlarda ihtiyaç duyduğunuz tamir, bakım ve onarım da firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır.
  • Kış Bahçesi Uygulama Resimleri