HİZMETLERİMİZ

Apartman Giriş Kapıları

En uygun apartman geriş kapısı modelleri bir alanın dekorasyonunun tüm parçalarından oluşur. Kapılarda en önemli ögelerden birisi olarak yerini alır. Piyasaya her geçen gün yeni ürünler sunulmaktadır. Eviniz için yapacağınız doğru seçim size büyük kolaylık sunacaktır.

Bahçe Giriş Kapıları

En iyi bahçe giriş kapısı modelleri firmamız uzun süreden beri kapı tasarımı ve üretimi gerçekleştirerek hizmet sunmaktadır. Özellikle bahçe giriş kapıları konusunda oldukça fazla çalışma yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz.

Garaj Kapıları

En uygun garaj kapısı modelleri konusunda üst seviye tecrübe ve bilgi birikimine sahip olan firmamız uzun yıllardan beri bu sektörde yer almaktadır. İşletmemiz her türlü proje ve müşteriye kaliteli iş sunmayı kendine prensip edinmiştir.

Merdiven Korkulukları

Geçmiş yıllardaki merdivenlerle günümüzdeki merdivenleri kıyasladığınız zaman aradaki farkı göreceksiniz. Ev, iş yeri, bina, hastane ve cafe gibi birçok alanda merdivenler kullanılıyor. Uluslararası kalite standartlarında tasarım, danışmanlık ve uygulama hizmetleri vermekteyiz.

Kış Bahçesi

Evinizde daha keyifli vakit geçirmek için en uygun kış bahçesi kullanımına ne dersiniz? Yaz aylarında bahçenizde ve balkonunuzda rahatlıkla vakit geçirebilirsiniz. Fakat soğuk ve yağmurlu günlerde bahçe ve balkon kullanımı pek mümkün olmuyor.

Duvar Üstü Korkulukları

En uygun duvar üstü korkuluk modelleri evlerde, okullarda ya da fabrikalarda alanın çevresini duvar ile örüp, olduğundan daha fazla güvenlik sağlanması için de değişik seçimler yapmak mümkündür. Mesela duvarın üzerine duvar üstü korkuluk yapılarak izinsiz girişlerin olmasını önlemek ve güvenliği arttırmak için olanak sağlamıştır.

Pergole Ferforje

Binaların, apartmanların, evlerin, iş yerlerinin en önemli bölümlerinden biri kapılarıdır. Giriş kapıları yapıların güvenliği açısından azami öneme sahiptir. yüksek mukavemeti, ekonomik fiyatlandırması, standart üretim teknikleri, binalara ek yük getirmemesi ve uzun ömürlü ve dayanıklı olmaları sebebiyle sıkça kullanılmaktadır.

Yangın Merdivenleri

Yangın merdivenleri binalarda olası bir yangında kişilerin hızlı ve güvenli biçimde tahliye edilebilmesi için hayati önem taşır. Yapılan araştırmalar yangın başladıktan sonra üç dakika sonra alanın dumanla kaplandığını , altı dakika içinde de alevlerin her eri kapladığını ortaya koymuştur. 

CNC Kesim Balkon Korkuluğu

CNC kesim balkon korkulukları balkonlarımızı süsleyen özenli ve ince işçiliği ile hemen her yerde karşımıza çıkar.Yalnızca özel mülklerde değil cafeler, restoranlar gibi mekanlarda da müşterilerinin ilgisini çeken genellikle doğa desenlerinin kullanıldığı şık ve tamamlayıcı parçalardır.

Ferforje Pencere Korkulukları

En iyi pencere korkuluğu modellerinin kullanım amacı her insan kişilere göre değişiklik göstere bilmektedir, kulağım amacı apartman dairelerinde, ferforje pencere korkuluğu, genellikle güvenlik amaçlı pencere korkulukları, olarak kullanılmaktadır. Site, villa, ve mustakil evlerde ise pencere korkulukları, hem güvenlik ve görsel dekorasyon amaçlı kullanılmaktadır.

Ferforje Balkon Korkulukları

En iyi balkon korkuluğu modelleri apartmanlarda en çok tercih edilen korkuluk sistemidir. Bunun en temel sebepleri hızlı kurulumu ve fiyat bakımından uygundur. Yüksek metrajlı alanlarda kullanılmasının sebebi de budur. Birçok farklı model ve renk seçenekleri mevcuttur.

Çelik Çatı Uygulamaları

Çelik çatı, iş yerleri, binalar, hangarlar, spor tesisleri, depolar gibi inşaatın olduğu her türlü yapıda kullanılabilecek çelikten üretilmiş oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü çatı çeşididir. Çelik konstrüksiyon çatı uygulamaları, yüksek dirençli yapılar olup, betonarme çatı sistemlerinin en güçlü alternatifidir.