CNC Kesim Balkon Korkuluğu

CNC kesim balkon korkulukları balkonlarımızı süsleyen özenli ve ince işçiliği ile hemen her yerde karşımıza çıkar.Yalnızca özel mülklerde değil cafeler, restoranlar gibi mekanlarda da müşterilerinin ilgisini çeken genellikle doğa desenlerinin kullanıldığı şık ve tamamlayıcı parçalardır.

CNC Kesim Balkon Korkuluğu

Lazer kesim metal korkuluk apartmanlarda en çok tercih edilen korkuluk sistemidir. Bunun en temel sebepleri hızlı kurulumu ve fiyat bakımından uygunluğudur. Yüksek metrajlı alanlarda kullanılmasının sebebi de budur. Lazer metal küpeşte sistemleri ara kayıtlı ve camlı olarak kullanılabilir. Birçok farklı model ve renk seçenekleri mevcuttur.

ferforje balkon korkuluğu, balkon korkulukları
balkon korkuluğu

Ferforje Lazer Kesim

Metal küpeşte günümüzde en çok tercih edilen merdiven korkuluğu modellerindendir. Gerek fiyat gerekse estetik açıdan uygun olmasının yanı sıra paslanmaya dayanıklı olması ve hızlı takılır sökülür olması da çok rağbet görme sebeplerindendir.

Lazer Kesim Balkon Korkuluk

Metal korkulukların çok kullanılmasının başlıca sebebi piyasada birçok farklı renk ve desenin ve bu desenlere uygun aparatlarının bolca bulunmasıdır. Bu aparat, renk ve desenler kullanılarak sınırsız seçenekte model üretilebilmektedir. Bu modellerden beğendiğinizi yaptırabilir dilerseniz düşündüğünüz model hakkında bize bir fikir verip size özel modeli bulmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Lazer Kesim Balkon Korkuluk Modelleri

  • Metal korkulukların en çok tercih edilen modeli yuvarlak boru şeklinde olanıdır. Montajının daha kolay olması, bununla beraber fiyatınında daha düşük tutulması buna sebep gösterilebilir. Fakat ahşap tutamaklı ve camlı olarak kullanma seçenekleri de mevcuttur. Metal korkuluklar kesinlikle paslanmazdır. Bu sebepten dış mekanlarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Ayrıca ısıya karşı dayanıklı olması nedeniyle de özellikle yangın merdivenlerinde kullanılması tavsiye edilir. Hem görüntü hem dayanıklılık hem de fiyat açısından tavsiye edilebilecek bir korkuluk çeşididir.
  • Lazer Kesim Balkon Korkuluk Uygulama Resimleri